Ogłoszenia Duszpasterskie Przemienienie Pańskie – 06.08.2023 r.

1. Dziś Chrystus wzywa każdego z nas do przemiany. Obiecuje, że będziemy razem z Nim królować, jeśli tylko będziemy pamiętali o tym, co dla nas Bóg przygotował, jeśli będziemy karmili się Jego słowem i Ciałem, ufnie i wytrwale się do Niego modlili i służyli bliźnim.
  2. W tym tygodniu wspominamy świętych:
  • Wtorek - św. Dominik
  • Środa – św. Teresa Benedykta od Krzyża
  • Czwartek - św. Wawrzyniec
  • Piątek - św. Klara
  1. W sobotę Dzień Fatimski – modlitwa różańcowa o godz. 06.30 i procesja Fatimska po Mszy św. o godz. 07.00.
  2. W przyszła niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.
  3. Zapowiedzi:
  • Krzysztof Wawrzyńczak, kawaler, par. św. Jana Chrzciciela w Kuninie i Kinga Mościcka, panna, par. św. Anny w Różanie. Zapowiedź II
  • Michał Załęski, kawaler, par. św. Anny w Różanie i Małgorzata Rozkosz, panna, par. św. Jana Chrzciciela w Krasnym, diec. płocka. Zapowiedz I
  • Karol Marczuk, kawaler, par. Miłosierdzia Bożego w Legionowie, diec. Warszawsko – Praska i Ewelina Żebrowska, panna, par. Zbawiciela Świata w Ostrołęce. Zapowiedz I
  • Przemysław Płatek, kawaler, par. św. Trójcy w Latowiczu, diec. Warszawsko – Praska i Jagoda Załęska, panna, par. św. Anny w Różanie. Zapowiedz I
  1. Ofiarę na Kościół złożył Pan z Załęża Gartki. Bóg zapłać!
  2. Zmarłe:

† śp. Krystyna Chrzanowska z domu Chrzanowska, lat 73, z Mrocz Rębiszewa.

† śp. Krystyna Kluczek z domu Podleś, lat 66 z Różana ul. Polna „wieczny odpoczynek”