Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2024 r.

  1. Dziś rozpoczynamy nasze duchowe przygotowanie do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego poprzez rekolekcje, które poprowadzi o. Jan Kwiecień, redemptorysta, proboszcz parafii w Braniewie. Porządek Mszy Świętych w poniedziałek i wtorek – godz. 9:30 (dla dzieci i młodzieży), 11:30, 16:00 i 18:00. Zapraszamy do uczestnictwa i duchowej odnowy a także skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, gdyż będą księża spowiednicy z sąsiednich Parafii.
  2. We wtorek na Mszy Świętej o godz. 11:30. Będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych oraz będziemy się modlić w intencji chorych. Zapraszamy wszystkich o pomoc w dotarciu osobom chorym do świątyni.
  3. Zachęcamy do zgłaszania chorych, którzy nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w kościele. Odwiedziny kapłanów z sakramentem namaszczenia chorych, pokuty i pojednania oraz Najświętszym Sakramentem. Będziemy wyjeżdżać do chorych 20 marca po godz. 13 i 23 marca po godz. 10:30.
  4. W dzisiejszą niedzielę Stowarzyszenie Nasze Wspólne Sprawy przeprowadzi zbiórkę przed kościołem po Mszach Świętych na upamiętnienie ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. „Rój” – żołnierza niezłomnego, wyklętego. Złożone ofiary zostaną przeznaczone na wykonanie pamiątkowej tablicy z brązu.
  5. W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

+ Jadwiga Miłońska, z d. Załęska l. 77, zam. Różan ul. Poniatowskiego

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..