Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Aktualności parafialne

Zaproszenie na Diecezjalny Dzień Matki Sanktuarium św. Rodziny w Wyszkowie, 20 maja 2023 roku

Obchodzony 26 maja Dzień Matki jest doskonałą okazją, aby podkreślić rolę, jaką pełnią matki w społeczeństwie i przede wszystkim w życiu każdego z nas. 

Z tej okazji Parafia pw. św. Rodziny w Wyszkowie oraz Diecezjalne Duszpasterstwo Kobiet zapraszają wszystkie mamy na Diecezjalny Dzień Matki, któremu będzie towarzyszyć  hasło: „Macierzyństwo jest potęgą”. 

Spotkanie odbędzie się w Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie 20 maja 2023 roku. Rozpocznie się Mszą świętą o godz. 10.00 sprawowaną w Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie. Po wspólnej modlitwie odbędzie się część konferencyjna (słodki stół, konferencja, obiad), na którą organizatorzy zapraszają do Sali bankietowej „Arkadia” w Somiance. 

Do udziału we Mszy świętej zaproszenie jest otwarte dla wszystkich, natomiast na drugą część obowiązują wcześniejsze zapisy. Koszt udziału w spotkaniu to 70 zł. Organizatorzy zachęcają, aby przy tej okazji zrobić prezent swojej Mamie, zapraszając ją na to wydarzenie. W tym celu przygotowane są zaproszenia. Organizatorzy zapewniają na czas spotkania opiekę nad dziećmi w wieku 3-10 lat. Zgłoszenia na spotkanie należy dokonywać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 730 315 958.  

Ks. Paweł Nocko

Przewodniczący 

Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego