Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3.03.2024 r.

  1. Dzisiaj w naszej diecezji taca seminaryjna. Gościmy kleryka IV roku WSD w Łomży. Modlitwą ogarniamy naszego gościa a także wszystkich przygotowujących się do kapłaństwa, wychowawców i wykładowców. Bóg zapłać za składane ofiary!
  2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:

- w piątki droga krzyżowa o godz. 17:30, poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta;

- niedziela – Gorzkie Żale po Mszy Świętej z godz. 9:30;

  1. W tym tygodniu przypada w poniedziałek – 4 marca – Uroczystość Świętego Kazimierza, Królewicza; Patrona Białostockiej Prowincji Kościelnej w skład, której wchodzi nasza diecezja.
  2. Za tydzień rozpoczniemy nasze duchowe przygotowanie do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego poprzez rekolekcje. Porządek Mszy Świętych w poniedziałek i wtorek – godz. 9:30, 11:30, 16:00 i 18:00. Zapraszamy do uczestnictwa i duchowej odnowy a także skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, gdyż będą księża spowiednicy z sąsiednich Parafii.
  3. 10 marca, Stowarzyszenie Nasze Wspólne Sprawy przeprowadzi zbiórkę przed kościołem po Mszach Świętych na upamiętnienie ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. „Rój” – żołnierza niezłomnego, wyklętego. Złożone ofiary zostaną przeznaczone na wykonanie pamiątkowej tablicy z brązu.
  4. W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

+ Barbara Daszewska, z d. Dudziec, l. 73, zam. Różan ul. Kościuszki

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…..