Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2024 r.

  1. W minionym tygodniu przeżywaliśmy rekolekcje wielkopostne. Bóg zapłać za uczestnictwo i skorzystanie z tego czasu łaski.
  2. We wtorek przypada Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
  3. Zachęcamy do zgłaszania chorych, którzy nie mogą uczestniczyć w Eucharystii w kościele. Odwiedziny kapłanów z sakramentem namaszczenia chorych, pokuty i pojednania oraz Najświętszym Sakramentem. Będziemy wyjeżdżać do chorych 20 marca po godz. 13 i 23 marca po godz. 10:30.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Jest ona pamiątką wjazdu Jezusa do Jerozolimy.
  5. W następną niedzielę po Mszy Świętej z godz. 16 wyruszy droga krzyżowa ulicami naszego miasta. Zapraszamy do uczestnictwa.
  6. W dniach 1-9 lipca zapraszamy dzieci od 3 klasy Szkoły Podstawowej na wyjazdu w Bieszczady. Informacje na plakacie w gablocie.
  7. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.