Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie III Niedziela Wielkanocna - 23.04.2023 r.

  1. Dziś gościmy w naszej parafii Siostry Albertynki z Ukrainy.
  2. W poniedziałek, 24 kwietnia, będziemy celebrowaliuroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  3. W wtorek 25 kwietnia, przypadaświęto Świętego Marka Ewangelisty. Jest to także dzień modlitwy o urodzaje.
  4. W sobotę, 29 kwietnia, obchodzimy święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy. To również Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego, obchodzony w rocznicę wyzwolenia obozu w Dachau (1945). Naszą modlitwą będziemy otaczać wszystkie ofiary nazistowskiego i stalinowskiego totalitaryzmu, szczególnie kapłanów oraz osoby życia konsekrowanego.
  5. W przyszłą niedzielę 30 kwietnia będziemy gościć kleryka z WSD w Łomży, który skieruje do nas Słowo Boże. Taca w tym dniu będzie przeznaczona na WSD w Łomży.
  6. W czwartek 27 kwietnia o godz. 17.00 ks. Paweł zaprasza młodzież do bierzmowania z rodzicami na spotkanie w Kościele.
  7. Zapowiedzi: Michał – Łukasz Antosik, kawaler z parafii pw. Opatrzności Bożej w Warszawie, diecezja warszawska i Anna Zalewska, panna z św. Anny w Różanie diecezja łomżyńska. zapowiedz I.
  8. Zmarli:

        † Henryk – Janusz Godziebiewski lat 91 z Prycanowa, „wieczny odpoczynek”