Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna – 30.04.2023 r.

 1. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii kleryka IV roku naszego WSD w Łomży Dominika Kozona. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na WSD w Łomży. Bóg zapłać!
 2. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Msz w. w tym dniu o godz. 07.30, 09.30, 12.00, 16.00. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
 3. 1 maja zapraszamy maturzystów zarówno z naszego Zespołu Szkół i pozostałych z parafii na Mszę św. o godz. 12.00 do wspólnej modlitwy przed egzaminem.
 4. 2 maja, przypada Dzień Polonii oraz Dzień Flagi Narodowej. W modlitwie pamiętajmy o naszych rodakach mieszkających poza granicami ojczyzny. Nie zapomnijmy także wywiesić flagi narodowej.
 5. W środę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Przez lata ta uroczystość jednoczyła nas wokół sanktuarium jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II, powiedział, że tam bije serce naszego narodu. Maryja króluje nam od wieków i nigdy nie zawiodła pokładanej w Niej nadziei. To również 232 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze Święte w to święto będą odprawione o godz. 7.30, 9.30, 12.00 i 16.00. Podczas Mszy świętej o godz. 9.30 będziemy modlić się w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny oraz Strażaków. Po Mszy św. uroczyste przejście z Kościoła na Plac Obrońców Różana i złożenie kwiatów przy pomniku.
 6. W tym tygodniu przypadają:
 • I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie.
 • I piątek miesiąca: Msze św. do Serca Pana Jezusa o godz. 7.00, 9.00 i 18.00; adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do 9.00;
 • I sobota miesiąca: Msze św. o 7.00 i 18.00.
 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • w poniedziałek – św. Józef, rzemieślnik
 • w wtorek Święty Atanazy, biskup i doktor Kościoła;
 • w czwartek – Święty Florian, męczennik, patron hutników i strażaków;
 • w sobotę – Święci Apostołowie Filip i Jakub.
 1. Zmarli: † Józef Mrozek, lat 83 z Łomży. „wieczny odpoczynek”