Ogłoszenia Duszpasterskie - II Niedziela Wielkanocna Święto Miłosierdzia Bożego 16.04.2023 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Doświadczamy Bożego miłosierdzia w naszym życiu i to powinno skłaniać nas do okazywania miłosierdzia innym, a szczególnie najbardziej potrzebującym. Dzisiaj i przez cały tydzień otaczamy szczególną modlitwą tych, którzy na co dzień zajmują się działalnością charytatywną. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczone na Caritas. Bóg zapłać!
  2. W wtorek 18.04.2023r. – Msza św. wieczorna o godz. 17.00 z racji bierzmowania w Goworowie.
  3. Szkoła Podstawowa w Różanie przystąpiła do projektu „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży. Szkoła otrzyma bon na materiały biurowe. Niepotrzebne sprzęty elektryczne i elektroniczne (komputery, drukarki, telefony, monitory, sprząt RTV / AGD, baterie itp.) można składać na placu Oczyszczalni Ścieków w Różanie, ul. Dolna do 20 kwietnia 2023 r.
  4. GMINNY OŚRODEK UPOWSZECHNIANIA KULTURY W RÓŻANIE zaprasza dnia 23.04.2023 r. godz. 18.00 na Fragmenty Monodramatu Rafała Tarnarzewskiego Nostalgiczny powrót czyli Historia Polskiego Designu, oraz pokaz filmu w reż. Małgorzaty Olipii Swiderskiej Poużywajmy Sobie Historia Polskiego wzornictwa.
  5. Zapowiedzi: Michał Ostrowski, kawaler z parafii św. Anny w Różanie diecezja łomżyńska i Katarzyna Zalewska, panna, z parafii św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim diecezja płocka, zapowiedz II.
  6. Ofiary na Kościół: Pani ze wsi Miłony. Bóg zapłać!
  7. Zmarli:

† Kazimierz Brzuzy lat 64 z Pokrzywnicy DPS pochodził z Różana. „wieczny odpoczynek”