OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09.2023 r.

1. Niedziela dla chrześcijanina to dzień zmartwychwstania Chrystusa. Uczestnictwo w Eucharystii jest dziękczynieniem za dar zbawienia, odkupienia.

2. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- 27.09 (środa) św. Wincentego A Paulo, prezbitera,

- 28.09. (czwartek) św. Wacława, męczennika;

- 29.09 (piątek) Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała;

- 30.09 (sobota) św. Heronima, prezbitera i Doktora Kościoła;

3. Za tydzień 1 października. Rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe w dni powszednie na godz. 17 a w niedzielę o godz. 9:30. Zachęcamy do modlitwy rodzinnej w tym szczególnym miesiącu np. dziesiątek różańca.

4. Również 1 października zapraszamy rodziców dzieci klas III na Msze Świętą o godz. 12. Po Eucharystii spotkanie w kościele, rozpoczynające przygotowanie do I Komunii Świętej.

5. Zapraszamy do służby przy ołtarzu. Zbiórki ministrantów w soboty godz. 10

6. 7 października organizujemy wyjazd do Sokółki, Supraśla, Tykocina i Bohonik. Koszt 120 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

7. Do wieczności odeszli:

- Honorata Elżbieta Cachel, l. 97, Różan, ul. Rolna

- Władysław Andrzej Złotkowski, l. 71, Różan, ul. Poniatowskiego, pogrzeb 25.09 (poniedziałek) o godz. 14:30;

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…