OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2023 r.

1. W dniu dzisiejszym w ramach niedzieli powołaniowej, gościmy siostry albertynki.
2. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
- 18.09 (poniedziałek) św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży; zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców na Mszę św. o godz. 18 w intencji najmłodszych;
- 20.09 (środa) świętych męczenników koreańskich,
- 21.09. (czwartek) św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
- 23.09 (sobota) św. Ojca Pio, prezbitera;
3. 17.09 przypada kolejna, 84 rocznica, napaści ZSSR na Polskę. Polecamy w modlitwie wszystkich którzy oddali życie za Ojczyznę, więzionych i wywiezionych na Sybir.
4. Zapraszamy do służby przy ołtarzu. Zbiórki ministrantów w soboty godz. 10.
5. 7 października organizujemy wyjazd do Sokółki, Supraśla, Tykocina i Bohonik. Koszt 120 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
6. Do wieczności odszedł:
+ Dariusz Daszewski, l. 34, Różan, ul. Kościuszki,
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….