Ogłoszenia Duszpasterskie XV Niedziela Zwykła - 16.07.2023 r.

1. Zapraszamy w dniu dzisiejszym do kaplicy Trójcy św. w Zawadach Ponikwi gdzie odbędą się obchody 160 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego i bitwy pod Szygami.Msza św. o godz. 13.30.
  2. W kalendarzu liturgicznym w sobotę 22 lipca wspominamy – św. Marię Magdalenę. Odpust w parafii Czerwonka.
  3. W piątek rozpoczynamyNowennę do św. Anny przed odpustem naszej Patronki.
  4. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na WSD w Łomży.
  5. Zapowiedzi:
  • Łukasz Chodkowski, kawaler i Karolina Piegza, panna oboje z naszej parafii. Zapowiedz II
  • Grzegorz Wiktor Matysek, kawaler, par. Zesłania Ducha św. Stara Iwiczna (diec. Warszawska) i Dominika Kujawa, panna par. św. Anny w Różanie. Zapowiedz I
  • Piotr Ciałkowski, kawaler, par. św. Jana Pawła II w Radzyminie diec. warszawsko – praska i Joanna Kornacka, panna par. M.B. Loretańskiej w Warszawie (diec. warszawsko – praska). Zapowiedz I