INTENCJE MSZALNE 05.03.2023 r. – 11.03.2023 r.
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 05.03.2023 r. |
|
07.30 |
† Janina, Helena, Adolf Rupińscy |
07.30 |
† Piotr Rybacki (20 rocz. śm.) |
09.30 |
† Sylwester Szymański – Msza Święta Gregoriańska |
09.30 |
† Stefan i Krystyna Mroczkowscy |
10.45 |
† Sławomir Bełdycki (1 rocz. śm.) |
12.00 |
† Stanisław Wojdyna (int. od uczestników pogrzebu) |
12.00 |
† Teresa, Czesław, Cecylia Ciszkowscy |
16.00 |
† Jadwiga i Stanisław Prusik (5 rocz. śm.) |
16.00 |
† Stanisława i Marian Napiórkowscy |
PONIEDZIAŁEK – 06.03.2023 r. |
|
07.00 |
† Sylwester Szymański – Msza Święta Gregoriańska |
07.00 |
† Elżbieta (20 rocz. śm.) i Henryk Welskop, Henryka Kałasiewicz |
18.00 |
† Stanisław Knapik (int. od rodziny) |
18.00 |
† Leon (31 rocz. śm.) i Maria (6 rocz. śm.) Napiórkowscy |
WTOREK – 07.03.2023 r. |
|
07.00 |
† Sylwester Szymański – Msza Święta Gregoriańska |
07.00 |
† Stanisław Knapik (int. od rodziny Smolińskich) |
18.00 |
† Hanna Mazuruk (int. od SP z Legionowa) |
18.00 |
† Dariusz Kurlanda (int. od nauczycieli i pracowników SP w Różanie) |
ŚRODA – 08.03.2023 r. |
|
07.00 |
† Sylwester Szymański – Msza Święta Gregoriańska |
07.00 |
† Krystyna Rżanek, Otylia Maciejska |
18.00 |
† Tadeusz Biedrzycki (11 rocz. śm.), rodzice Irena i Aleksander Biedrzyccy |
CZWARTEK – 09.03.2023 r. |
|
07.00 |
† Sylwester Szymański – Msza Święta Gregoriańska |
07.00 |
† Stanisław Knapik (int. od rodziny Nerwińskich) |
18.00 |
† Anna Godziebiewska (2 rocz. śm.) |
18.00 |
† Kazimierz i Jadwiga Grzególscy |
PIĄTEK – 10.03.2023 r. |
|
07.00 |
† Sylwester Szymański – Msza Święta Gregoriańska |
07.00 |
† Józef Chojnowski (int. od pracowników Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce) |
16.00 |
† Tadeusz Woźniak (3 rocz. śm.) |
16.00 |
† Anna i Marian Grzybowscy |
SOBOTA – 11.03.2023 r. |
|
07.00 |
† Sylwester Szymański – Msza Święta Gregoriańska |
07.00 |
† Marian Krukowski (2 rocz. śm.) |
18.00 |
† Stanisław (15 rocz. śm.) i Marianna Dłużek |
18.00 |
† Kazimiera i Ryszard Sławińscy (int od rodziny Sikorów) |