OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2024 r.

1. Przeżywamy okres Wielkiego Postu. Wykorzystajmy ten czas do wzrostu naszej wiary i życia nią na co dzień. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:

- w piątki droga krzyżowa o godz. 15:00, Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Święta

- niedziela – Gorzkie Żale po Mszy Świętej z godz. 9:30

1. W tym tygodniu w czwartek przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła
  2. Za tydzień swoją ofiarą do puszek będziemy mogli wesprzeć misje.
  3. Państwo Jankowscy z Chrzczonek ofiarowali obrus Maryjny i nakrycie na kielich (palkę);

- fioletowe nakrycie na ołtarz i dekoracje ofiarowało Koło Żywego Różańca – rodziców modlących się za swoje dzieci;

1. W minionym tygodniu do wieczności odeszły:

- Teresa Jadwiga Załęska, z d. Chełstowska, l. 81, zam. Różan, ul. Fortowa

- Halina Jadwiga Suska, z d. Sawicka, l. 70, z Dyszobaby, z Parafii Sieluń, pochodziła z Różana ul. Rolna; pochowana na naszym cmentarzu, cały pogrzeb odprawił ksiądz proboszcz z Sielunia;

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…..