OPŁATKI NA STÓŁ WIGILIJNY (23.11.2020r. - 02.12.2020r.)
PLAN ROZNOSZENIA OPŁATKÓW WIGILIJNYCH 2020r.
PONIEDZIAŁEK - 23.XI.2020r.
Godz. 9.00
- Ponikiewka
- Eliasze
- Sędzięta, 1Siostra.
Prosimy o pojazd z Sędzięt na godz. 9.00; Sędzięta odwiozą do Eliaszy, Eliasze do Ponikiewki, Ponikiewka do Różana.
Godz. 9.00 - Podborze, 1 Siostra.
Prosimy o pojazd z Podborza na godz.9.00 i odwiezienie Siostry do Różana.
Godz. 15.00 - ul. Sienkiewicza ,
- ul. Kilińskiego
- ul. Mostowa
- ul. Fortowa, 2 Siostry
WTOREK - 24.XI.2020r.
Godz. 9.00
- Adamowo
- Ponikiew Wielka
- Zawady, 1 Siostra
Prosimy o pojazd z Adamowa na godz. 9.00; Adamowo odwiezie Siostrę do Ponikiew, Ponikiew do Zawad, Zawady do Różana.
Godz. 9.00 - Załuzie, 1 Siostra
Prosimy o pojazd z Załuzia na godz. 9.00 i odwiezienie Sióstry do Różana
Godz. 15.00
- ul. Gdańska
- ul. Ostrowska
- ul. Królowej Bony, 2 Siostry.
ŚRODA - 25.XI.2020r.
Godz. 9.00
- Załęże Wielkie
- Załęże Gartki, 2 Siostry.
Prosimy o pojazd z Załęża na godz. 9.00; Załęże Gartki odwiozą Siostry do Różana.
Godz. 12.00
- ul. Rolna
- ul. Nadnarwiańska
- ul. Nowa, 1 Siostra
- ul. Przechodnia
- ul. 3 Maja
- ul. Cmentarna, 1Siostra
Godz. 16.00
- ul. Czysta
- ul. Kopernika
- ul. Skłodowskiej, 2 Siostry.
CZWARTEK - 26.XI.2020r.
Godz. 9.00
- Brzóze Duże i Małe
- Dzbądz
- Paulinowo, 2 Siostry
Prosimy o pojazdz Brzózego na godz. 9.00 i z Paulinowa odwiezienie Sióstr do Różana.
Godz. 16.00
- blok nr. 6 z kominem
- blok nr. 6e, 2 Siostry
PIĄTEK - 27.XI.2020r.
Godz. 9.00
- Prycanowo,
- ul. Polna , 1 Siostra .
Prosimy o pojazd z Prycanowa na godz. 9.00.
Godz. 9.00
- Kaszewiec
- Białobrzeg
- Szygi nad Narwią, 1 Siostra.
Prosimy o pojazd z Kaszewca na godz. 9.00 i odwiezienie Siostry do Różana.
Godz. 16.00 - blok 6a i 6b , 2 Siostry
SOBOTA - 28.XI.2020r.
Godz. 9.00
- Pruszki
- Mroczki Rębiszewo, 1 siostra
Prosimy o pojazd z Pruszek na godz. 9.00; Mroczki odwiozą Siostrę do Różana.
Godz. 9.00
- ul. Lazurowa
- ul. Tęczowa
- ul. Marzanny
- ul. Słoneczna , 1 Siostra.
PONIEDZIAŁEK - 30.XI.2020r.
Godz. 12 .00
- ul. Warszawska
- ul. Uklei
- ul. Przemysłowa, 2 Siostry
Godz. 16.00 - blok 6c. i 6d. , 2 Siostry.
WTOREK - 01.XII.2020r.
Godz. 9.00 - ul. Kościuszki
- ul. Witosa , 1 Siostra.
- ul. Spokojna
- ul. Targowa
- ul. Parkowa, 1 Siostra.
Godz. 16.00
- blok nr. 8 przy ul. Szkolnej
- blok nr. 8a przy ul. Szkolnej , 2 Siostry.
ŚRODA - 02.XII.2020r.
Godz. 9.00
- ul. Poniatowskiego i przyległe, 2 Siostry.
Godz. 15.00
- ul. Hallera
- ul. Wileńska
- ul. Lwowska
- ul. Panny Marii
- ul. Obrońców Różana , 2 Siostry.
CZWARTEK 03.12.2020r.
Godz. 9.00
- Szygi
- Miłony
- Chrzczonki , 2 Siostry.
Prosimy o pojazd z Szyg na godz. 9.00 a Chrzczonki o odwiezienie Sióstr do Różana.