Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2023 r.

  1. Jezus Chrystus jest naszym Królem i Panem. Jemu zawierzamy z ufnością nasze życie.
  2. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- 30.11 (czwartek) Święto św. Andrzeja Apostoła;

- 1.12 (piątek) pierwszy piątek miesiąca, zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, Msze Święte o godz. 7:00, 9:00 i 18:00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa;

- 2.12 (sobota) I sobota miesiąca, nabożeństwo i adoracja jak co miesiąc;

  1. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok i Wypominki za zmarłych. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli stycznia.
  2. Jesienną zbiórkę na seminarium łączymy ze zbiórką na ogrzewanie naszej świątyni,. Listy można odbierać w kancelarii parafialnej. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Za złożone ofiary na ogrzewanie i WSD w Łomży składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom wioski Pruszki.

  1. Siostry roznoszą poświęcone opłatki na stół wigilijny. Plan odwiedzin zostanie podany na stronie parafialnej. Wszelkie ofiary składane siostrom są naszą wdzięcznością za ich posługę w naszej Parafii. Bóg zapłać!
  2. Do nabycia są świece Caritas – Wigilijne dzieło Pomocy. Święcę można zakupić w zakrystii u Siostry Miriam w cenie 20 zł.
  3. W następna niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone na WSD w Łomży. Bóg zapłać za każdy dar serca!