OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA ZWYKŁA 4.02.2024 r.

1. Dzisiaj I Niedziela Miesiąca – Godzina Święta, nabożeństwo eucharystyczne po Mszy Świętej z godz. 9:30
  2. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:

- 5.02 (poniedziałek) – św. Agaty, dziewicy i męczennicy;

- 6.02 (wtorek) – św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników;

- 10.02 (sobota) – św. Scholastyki, dziewicy;

1. Kończymy odwiedziny rodzin, tradycyjnie zwane kolędą. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać! Porządek kolędy:

- 5 luty (poniedziałek) – Różan, Plac Obrońców Różana i ul. Panny Marii oraz ul. Gdańska blok 6 – komin od godz. 15:00

1. Bóg zapłać za ofiary składane podczas kolędy na ogrzewanie i WSD w Łomży
  2. Za tydzień 11 lutego (wsp. MB z Lourdes) obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o chorych, cierpiących, o Służbie Zdrowia, a także o tych, którzy opiekują się i pielęgnują chorych. Po Mszy Świętej o godz. 9:30 nabożeństwo w intencji chorych z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  3. Do chorych jeździmy w I piątek i I sobotę miesiąca, a także na każde wezwanie w innym czasie – prosimy zgłaszać.
  4. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł:

+ Paweł Paliwoda, l. 44 z Ostrołęki, z ul. Hallera, Par. pw. Św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce. Pochowany na cmentarzu w Różanie przez księdza z Parafii Olszewo Borki

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……