Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Aktualności parafialne

Misja sióstr w placówce misyjnej w Boliwii

 

22 października 2023 roku miało miejsce uroczyste posłanie dwóch sióstr, Gabrieli i Leontyny, sprawujących posługę zakrystianki i organistki w naszej Parafii. Siostry 27 pażdziernika udają się do placówki misyjnej w Boliwi. Posłania sióstr dokonał bp Janusz Stepnowski, wręczając siostrom krzyże misyjne, które przypominają Kogo siostry swoja posługą będą głosiły. Ksiądz biskup przypomniał, że warunki w jakich siostry będą posługiwać wymagają wielu wyrzeczeń, siły, wytrwałości i cierpliwości. Cała wspólnota parafialna zgromadzona na Eucharystii modliła się w intencji sióstr. Siostry kierując słowa do zgromadzonych w świątyni osób prosiły o wsparcie i modlitewną pamięć.  

Image2023 24 11 14a

Image2023 24 11 14a 3

Image2023 24 11 14a 4

Image2023 24 11 14a 5