OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – X NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.06.2024 r.

1. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- 11.06 (wtorek) – św. Barnaby, Apostoł;

- 12.06 (środa) – bł. Adama Bargielskiego, Michała Piaszczyńskiego, prezbiterów oraz Marianny Biernackiej i towarzyszy, męczenników II wojny światowej;;

- 13.06 (czwartek) – św. Antoniego, prezbitera i Doktora Kościoła;

- 14.06 (piątek) – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika;

1. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie ku czci Serca Pana Jezusa na Mszy Świętej o godz. 18.
  2. Dziś naszymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć wszelkie prace przy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Za tydzień ofiary składane na tace przeznaczone na WSD w Łomży. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. W następną niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12, Komunia Święta Rocznicowa. Nie ma Mszy Świętej w Kaplicy.
  5. Zapraszamy do wycieczki/pielgrzymki w dniach 10-13 lipca: Częstochowa, Biały Dunajec, Zakopane, Ludźmierz, Łagiewniki. Informacje w gablocie i u ks. Pawła,
  6. Zapowiedzi przed ślubem:

- Przemysław Szymański, kawaler, Parafia Różan i Dominika Kinga Gorczyńska, panna, Parafia pw. NMP Królowej Polski w Olszewie Borkach, zapowiedz II;

- Łukasz Duda, kawaler, Parafia Różan i Joanna Cikacz, panna, Parafia pw. Św. Apostołów Szymona i Tadeusza w Szelkowie, zapowiedz II;