OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEPOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 12.05.2024 r.

1. Dzisiejsza Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przypomina nam o naszym powołaniu do chwały nieba oraz uczestnictwa w radości pośród świętych i błogosławionych.
  2. W rozpoczętym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- 14.05 (wtorek) – Święto św. Macieja, Apostoła;

- 16.05 (czwartek) – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski i Diecezji Łomżyńskiej;

1. 13 maja (poniedziałek), rocznica Objawień Fatimskich z 1917 r. Po Mszy Świętej z godz. 18 różaniec z procesją i majowe.
  2. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie majowym. W dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej a w niedziele po Mszy Świętej z godz. 9:30.
  3. W następna niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  4. Powoli kończy się okres wielkanocny. Zachęcamy by zgodnie z przykazaniami kościelnymi przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjąć Komunię Świętą.
  5. W dniach 1-9 lipca zapraszamy dzieci od 3 klasy Szkoły Podstawowej na wyjazdu w Bieszczady. Informacje na plakacie w gablocie.
  6. Do wieczności odszedł:

+ Jacek Bogusław Napiórkowski, l. 73, zam. Australia, pochodzący z Różana, ul. Mostowa;

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……