Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023 r.

  1. W tym tygodniu przeżywamy Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Przez trzy kolejne dni będziemy prosili o obfite plony, błogosławieństwo Boże i szacunek dla pracujących na roli, a także o to, aby nigdzie na świecie nie brakowało ludziom podstawowych środków do życia.
  2. W wtorek w liturgii wspominamy św. Andrzeja Bobolę, prezbitera i męczennika, patrona naszej diecezji.
  3. W czwartek 18 maja o godz. 16.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Świadectwo Wiary z wysłannikiem księdza biskupa, a w piątek 19 maja o godz. 18.00 przeżywać będziemy bierzmowanie naszej młodzieży w liczbie 73 osób, którego udzieli ks. bp Tadeusz Bronakowski.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek.
  5. Zmarła: † Krzysztof Osowiecki, lat 61, z Różana, cały pogrzeb odbył się w Warszawie w par. M.B. Pięknej Miłości, „wieczny odpoczynek”