Strona używa cookies (ciasteczek). Do czego są one potrzebne można dowiedzieć się => w tym miejscu. Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

Aktualności parafialne

SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Ideą JAŁMUŻNY WIELKOPOSTNEJ będzie pomoc materialna uchodźcom. W ośrodkach Caritas Diecezji Łomżyńskiej w Łomży i w Ptakach przebywa od 120 do 150 osób od początku wybuchu wojny. Do tej pory Caritas Diecezjalna wspomogła 7 Diecezji Rzymskokatolickich na Ukrainie. Udzielana jest również ciągła pomoc rzeczowa żołnierzom na froncie. Zebrane środki należy przesłać na konto Caritas Diecezji Łomżyńskiej:

BS Łomża 25 8757 0001 0001 6766 2000 0010 z dopiskiem „JAŁMUŻNA WIELKOPOSTNA”.

Wszystkim, którzy włączą się w pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy składam serdeczne Bóg zapłać. W intencji wszystkich Ofiarodawców i Darczyńców w każdy Pierwszy Piątek Miesiąca, w Kaplicy Caritas Diecezji Łomżyńskiej, sprawowana jest Msza Święta.

+ Tadeusz Bronakowski - Wikariusz Generalny